Welcome to Our awesome theme

CPT shortcodes

All items are generated here with random order. That means when you refresh the page different items will be shown each time.

Portfolio shortcode

Get the code
[mt_portfolio size="col-3" limit="3" postid="" orderby="rand" order="DESC" slug=""]

Testimonials shortcode

אז איך מסכמים ומה אומרים לשני מקצוענים שנכנסנו אלינו לפתע לחיים.
הגענו אליכם ממש במקרה, פשוט בהמלצת הרופא.
התוכנית שהצעתם נראתה כל כך ברורה אבל בדיוק מה שאנחנו צרכים.
אחרי שנים של ניסיונות כאלו ואחרים לעזור לביתי המקסימה
הגענו למקום שבו זכינו שתינו להמון הבנה, תשומת לב חיזוקים והכוונה.
זה עובד בצורה מאוד פשוטה, התוכנית מחולקת לפי שבועות ולכל שבוע מטרה הקשורה למזון ואימון ספורט.
לאורך כל השבוע ממלאים טבלה ידידותית במדבקות צבעוניות ופרטים על העשייה השונה. בהתאם לעמידה ביעדים השונים מקבלים תמריצים נוספים.
בנוסף מקבלים ההורים הדרכה והכוונה הכוללת עצות וטכניקות יעילות כיצד להתמודד עם נושא האכילה וההשמנה במשפחה.
התוכנית של דן וחמוטל נהדרת מהווה מסגרת תומכת מלאת חיזוקים מיידים שמעודדים את הילדים וההורים.
הכל בריא ומכוון מטרה אבל העשייה האמיתית מלווה בהרבה כיף והנאה.
התהליך הוא ארוך וממש לא פשוט אבל השניים האלו נמצאים שם כל דקה ושנייה תומכים מעודדים ואומרים עצה או מילה טובה.
אומנם לא סיימנו וטרם הגענו למטרה אך ברור לנו שהתחלנו בדרך הארוכה ושאנחנו מצויידות בכלים מעולים ובכתובת מעולה לכל שאלה.
תודה רבה

השתתפנו בתכנית של דן וחמוטל כדי להתמודד עם עליה במשקל של בתנו הבכורה, ולהקנות הרגלים נכונים לכל המשפחה.  התכנית היתה מצוינת, ראינו תוצאות ברורות כבר במהלכה, והשיפור ממשיך גם בחודשים לאחריה.  יתרונה של התכנית בכך שהיא פורטת את שינויי אורח החיים הנדרשים למספר עקרונות פשוטים, כאשר בכל שבוע מתמקדים בעקרון אחד ומטמיעים אותו. כמובן שישנם שינויים שקל יותר להטמיע וכאלה שמהווים אתגר גדול יותר, וכאן נכנס לתמונה האלמנט הייעוצי, שעוזר לנתח ולהבין את הקשיים הרגשיים שישנם במשפחה סביב אותו נושא, ואיך אפשר להתמודד איתם. דן וחמוטל מאוד מחויבים וזמינים בכל שאלה כמעט מסביב לשעון, ותומכים בתהליך שהמשפחה עוברת בצורה מעמיקה ורצינית. להרגשתנו התכנית נותנת מענה שלם למשפחה שרוצה לערוך שינוי אמיתי בהרגלי החיים שלה ולאמץ אורח חיים בריא ואקטיבי יותר.  דן וחמוטל משתמשים בערוצים שונים: "דרך הרגליים": אימונים אישיים עם הילד וההורים בהרכביים שונים, ו-"דרך הראש": מפגשים יעוציים שבהם נידונים נושאים אסטרטגיים וטקטים בהקשר של ההתנהלוך המשפחתית והשינויים הנדרשים. הגישה הדואלית הזו מאפשרת לכל אחד מבני המשפחה למצוא את הכלים שיעזרו לו ולמשפחה לשנות את ההרגלים ועל הדרך, להרוויח את הירידה במשקל ועלייה באיכות החיים.

כמובן שנדרשת הרבה מאוד עבודה מצד המשפחה, אך בעינינו הגישה של דן וחמוטל - שלא מתמקדים בדיאטה אלא מאמצים עולם מושגים של בריאות ופעילות - היא המפתח להצלחה, כי היא מייצרת תשתית לשנים רבות, ולא רק התמודדות נקודתית.

עד היום כל המשפחה משתמשת באותם מונחים שהוטמעו במהלך העבודה עם דן וחמוטל ומאפשרים להעביר מסרים ולנהל דיאלוגים ברורים ויעילים סביב ה-"מה" וה-"איך" סביב תזונה ופעילות גופנית.

מייק וענת בר שלום
מייק וענת בר שלום
עופרי שלי, ילדה קטנטונת מדהימונת בת 4 - אוהבת לאכול ולנשנש ואם זה מתוק אז מה טוב... מצב זה של חוסר אונים מול נשנשת בלתי פוסקת, מתחים פנימיים ואי ידיעה אם לתת בסתר אוכל לילד השני זה בסדר, או שלהגיד ״לא״ ו״אסור״ גורם לי לגדל לאט לאט הפרעות אכילה שיתפרצו להן בזמנן החופשי... הוביל אותי לתוכנית של דן וחמוטל! הרעיון של מענה רגשי התנהגותי ופיזי, בשביל קרימינולוגית שמגיעה מעולם הטיפול, נשמע לי הגיוני והוליסטי בדיוק כפי שהייתי צריכה. וכך היה! בניגוד לכל התפריטים שכבר הציעו לי קודם לכן אנשי מקצוע, הצעות בלתי פוסקות להוציא את כל המתוק מהבית ועוד ועוד.... זכיתי סוף סוף לידיים מחבקות ותומכות של דן וחמוטל שרוצות רק להבין אותי, את עופרי ואת משפחתי: מי אנחנו, מי מוביל, למי כואב, מה אנחנו אוהבים לעשות ולאכול... ובצעדים בטוחים שבוע אחר שבוע הצליחו דן וחמוטל להוביל את משפחתי למסלול חיים בריא שכולל: פעילות גופנית - שקיימת ביום יום, בכל מקום, אך כאן לימדו אותנו כמה פשוט למצוא אותה ולהשתמש בה... אוכל טוב משביע ומרגיע - ואיך דרך השגרה הבריאה לאהוב ולכבד גם את ה״ג׳אנק״ והמתוק... שפה משותפת - שמביאה המון סיפוק גאווה ואהבה.... והכי חשוב - רוגע ושקט נפשי! למדנו כל המשפחה יחד לשלב את היסודות החשובים בתוך חיינו בכיף ואהבה דרך שינוי צורת חשיבה ופתיחות. רק בדרך הזו, לדעתי, ניתן להתמיד ולשנות אורח חיים באופן שנכון ומתאים איש איש לביתו שלו. תודה על הכל!!! טוני, עופרי וכל משפחת חי
משפחת חי
Get the code
[mt_testimonials size="col-3" limit="3" postid="" orderby="rand" order="DESC" slug=""]

Posts shortcode

מהו אוכל בריא לילדים.
מהו אוכל בריא לילדים.
 • 9 ביוני 2015
 • 0

הידעתם: על מנת שנבין,  מה נכון יותר לתזונת ילדנו, נעבור באופן חלקי על סוגי המאכלים מהם רצוי להמנע / להמעיט בצריכתם ..?! אוכל מעובד / מתועש– אוכל תעשייתי מוכן וקפוא לסוגיו, מאפים קפואים  (בורקס, ג'חנון..) וכדומה.. • מיצים ומשקאות מוגזים – מיצים מוכנים, תרכיזי מיץ, קולה, אייס טי וכדומה • מתוקים וממתיקים, שומן טראנס ומלח (= נתרן)  –  […]

קרא עוד
אוכל בריא לילדים
אוכל בריא לילדים
 • 6 ביוני 2013
 • 0

מהו אוכל בריא לילדים? אשאל זאת אחרת: מהו אוכל לא בריא לילדים? – כאשר נבחן את דרך השלילה נבין כי יש להימנע מאוכל שאינו בריא לילדנו ובכך נייצר תפריט בריא ומגוון. חשיבות האוכל הבריא היא עצומה בכך שהיא משפרת ערכים קיימים כגון חשיבה, רמות אנרגיה, ריכוז, שומנים בדם , כולסטרול, לחץ דם, , סוכרת 2 […]

קרא עוד
התחלנו להקפיד על פעילויות ספורטיביות ,על תזונה ,על השפה בנושא התזונה בבית וניתן להכתיר את המשימה כהצלחה גדולה!
 • 29 בספטמבר 2014
 • 0

דן וחמוטל המדהימים! אנו רוצים להודות לכם על מתנה נפלאה שזכינו לקבל מכם- שינוי אורח חיים בריא לכל המשפחה שלנו !! הגענו לפני מספר חודשים אליכם לגבי בתנו שסובלת מהשמנה ועברנו תהליך משפחתי מדהים …במהלכו כולנו נרתמו למשימה התחלנו להקפיד על פעילויות ספורטיביות ,על תזונה ,על השפה בנושא התזונה בבית וניתן להכתיר את המשימה כהצלחה […]

קרא עוד
סטודיו
 • 15 ביוני 2014
 • 0

Tweet

קרא עוד
ישנם שינויים רבים שהבן שלנו עבר. לטעמנו המשמעותיים שבהם קשורים לשינוי בחשיבה ומודעות לאופן חיים בריא, שהוא עושה מאמץ ליישם ביומיום שלו, וגם ההנאה שיש לו מפעילות ספורטיבית אשר לא הייתה קיימת לפני כן. ברמה המשפחתית יש פחות מצוקה סביב נושאים אלו ותחושה שאנו על דרך המלך. השינויים כבר נראים לעין באופן ברור ואם נמשיך בדרך זו אנו חשים שנתנו לו ולעצמנו מתנה גדולה לחיים.
 • 26 במאי 2014
 • 0

  ל דן+חמוטל   פני כחצי שנה פנינו לדן וחמוטל בנוגע לבן שלנו, בן ה 8. זה זמן רב שאנו מוטרדים בקשר אליו. ראינו איך עם השנים הוא החל במגמה של השמנה. חשנו שהוא לא מפסיק לאכול דברים לא בריאים ובולע כמויות גדולות של מזון. דבר זה השתלב עם התחושה שלו ושלנו, שיש לו קושי […]

קרא עוד
Standard post format
Standard post format
 • 10 בפברואר 2013
 • 0

Duis faucibus faucibus dui eu porttitor. Pellentesque vitae dui erat, vitae ultricies lacus. Proin eu purus sapien, vitae elementum metus. Aliquam fringilla interdum erat a mattis. Maecenas in leo eget velit vulputate posuere convallis cursus ligula.

קרא עוד
Get the code
[mt_posts size="col-3" limit="3" postid="" orderby="rand" order="DESC" slug=""]

Team members shortcode

Jane Doe
Jane DoeProducer
Curabitur elit ipsum, condimentum non porta vitae, rutrum vel velit. Praesent a ipsum a quam pretium rhoncus. Donec augue turpis, dapibus id tempor in, facilisis eu ligula.
קרא עוד
דן אברמוב
דן אברמובInventor
Nulla tristique, mi ut vehicula elementum, odio dui sagittis tortor, ac consectetur orci nisl at velit. Integer ac dui lorem. Donec mi sem, feugiat eu condimentum quis.
קרא עוד
קציצות סלמון בצורת דג
קציצות סלמון בצורת דג
ילדים דווקא אוהבים טעם של דגים, צריך רק לדעת איך להגיש להם אותם. הקציצות האלה עושות את העבודה מצוין. אופן ההכנה: 1. מחממים תנור ל-200 מעלות...
קרא עוד
  Ann Becker
  Ann BeckerSales manager
  Donec molestie commodo mauris a suscipit. Nunc imperdiet euismod porta. Sed odio risus, ultrices eget rhoncus et, pellentesque eget enim. Nam lacinia, nisl sit amet tristique ultricies.
  קרא עוד
  קציצות גבינה לילדים
  קציצות גבינה לילדים
  1. מערבבים היטב את הגבינות והביצה. מוסיפים פנקו ושיבולת שועל ומערבבים היטב. מכסים ומכניסים למקרר לשעתיים לפחות. 2. מכינים צלחת עמוקה עם פירורי לחם ותבנית מרופדת...
  קרא עוד
   Scott Willis
   Scott WillisProduction
   Proin leo diam, fringilla quis mattis et, rhoncus ut est. Duis sed sollicitudin nisl. Duis placerat bibendum vestibulum. Donec auctor, felis in fringilla eleifend, ipsum erat feugiat lacus, quis porta eros.
   קרא עוד
   Get the code
   [mt_teammembers size="col-3" limit="3" postid="" orderby="rand" order="DESC" slug=""]

   Services shortcode

   Responsive

   Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer sodales lectus ac eros facilisis molestie. Fusce risus quam, dignissim id tempor quis, aliquet non nulla. In ac leo ipsum.

   Lots of features

   Proin eget dui at diam commodo laoreet. Mauris et felis magna. Curabitur sed ultrices magna. Vivamus nisi tellus, suscipit sed auctor eu, vehicula ut nunc. Etiam non elit vitae lacus.
   Get the code
   [mt_services size="col-3" limit="3" postid="" orderby="rand" order="DESC" slug=""]