Welcome to Our awesome theme

סיפורי הצלחה

להלן מקצת מכתבים שקיבלנו מלקוחות…

 

plus  דן וחמוטל הם בהחלט אפשרות טובה לעבור יחד, בהבנה ועם שפע אהבה את התהליך .

‏03 אפריל 2014

דן וחמוטל היקרים ,

גדלתי עם אם שסבלה שנים מבולימיה קשה וההתנהלות בבית סביב נושאי האוכל הייתה תמיד רגישה וקשה.כשבתי החמודה בת ה- 8 החלה לאכול בלי הקשבה לגופה, שראיתי אותה עולה ועולה במשקל, שחוויתי אתה את הקושי במציאת בגדים מתאימים לגילה, שמצאתי את עצמי על הסף ומלהעיר לה הערה לא נעימה כל פעם שהכניסה עוד ביס לפה, הבנתי שאנחנו ממש בבעיה !!
רגע לפני שהגענו לדיאטנית עם בתנו (בהמלצת הרופאה `שהסתכלה עלינו בעין עקומה) כשיש לי הפנייה בארנק כבר ושנייה לפני התקשרתי ..עצרתי את עצמי לנשום ולהבין מה הצעד הבא אתה , איך מתמודדים עם האתגר הזה הכי טוב למענה, עם כמה שפחות תסבוכים ובעיות דימוי שלה עם עצמה … נתקלתי בפרסום שלכם .

שיחה טלפונית, הובילה לפגישה ראשונית ומשם לתהליך של חודשיים וחצי .
פגישה משפחתית ראשונה ( והארה .. הייתי שמחה אילו תהליך היה מסתיים גם הוא בפגישה משפחתית של כולם ולא רק של ההורים …) וממנה יצאנו למסע של תכנים שנועדו לקדם את הילדה ולבלום עלייה במשקל .
הילדה נרתמה לתהליך בשמחה. לא דובר על דיאטה או משקל אלא על אנרגיה ואורך חיים בריא, ומשבוע לשבוע , בהנחייתו הנפלאה של דן, הוכיחה לנו עוד ועוד את נחישותה והשיגה הצלחות ממש יפות . היא הגיעה למפגשי האימון עם דן בשמחה, למדה להכיר ביכולותיה, להתגבר על פחדים, קיבלה תמיכה ותרגילים והכול עם המון עידוד ואהבה. כל הכבוד דן על היכולת המופלאה שלך להגיע אליה, לראות את העוצמות שלה ולעודד אותה להתקדם ולהגביל את אזור הנוחות שלה וכל זאת מתוך רגישות ובאינטגריטי שהורגש בכל התנהלות מולה ומולנו .

פגישות הדרכת ההורים עם חמוטל לא תמיד היו קלות עבורנו: עלו בהן נושאים לעיתים רגישים, לעיתים טעונים ממש וגם מכאיבים לפעמים. כבת לאם עם הפרעות אכילה קשות, למדתי באמצעותה לשחרר שליטה ולהפחית דאגה , לראות את בתי בעיניים אחרות ובעיקר לסמוך עליה וכן, גם לתת לגרוש שלי את המקום שלו בתהליך ולסמוך עליו.

כהורים גרושים, בחרתי, על אף הקשיים שבעניין, לעבור לטובתה את ההליך ביחד עם אביה . נכון, היו גם קשיים בכך, עלו מטענים, כעסים וגם הטחת האשמות לפעמים בחדר . יחד עם זאת, נחישות וראיית התמונה בעיניים מקצועיות מצד חמוטל, מוססו את אותם מכשולים, הפכו אותנו למחויבים ומגויסים למען בתנו . חמוטל השכילה לנווט את השיחות ביננו, למרכז אותנו למטרה לשמה נתכנסנו ולגרום לדו שיח אחר, מקדם ותומך ברשת שיצרנו עבורה .

תודה לך חמוטל : לפעמים ממש רציתי לברוח מהחדר… אני באה מעולם האימון וחלק מהכלים בהם השתמשת מוכרים לי מעבודתי עם מתאמנים . יחד עם זאת , בתהליך עמך ראיתי אזורים שמהם נמנעתי לגעת קודם לכן ושוב למדתי כי כל מאמן חייב להמשיך ולהתאמן .

הדיווחים היומיים, הטבלה שהילדה מילאה לפעמים נראו מייגעים ומיותרים אך שמרו אותנו ואתכם עם היד על הדופק ובבדיקה מתמדת של המגמה .

השינויים החלו לבוא :יותר ירקות, פירות , מים, פחמימות מלאות ,הוצאת אנרגיה וחשיבה על מה נכנס לפה , גדילה טבעית הביאו לירידה יפה במשקל ואתם .. המחמאות שקיבלה ילדתנו המקסימה, הבגדים שישבו יותר בנעימות על הגוף – כל אלו היו עוד בונוס גדול עבורה .

אז אנחנו כבר חודש ומשהו אחרי התהליך האינטנסיבי, אחרי פורים ולקראת פסח ( אתגר כשלעצמו) עדיין מפנימים, עדיין לומדים , לפעמים נתקלים במהמורות בדרך אולם – שומרים על המגמה של התהליך ובטוחים בוודאות שהיא לא תהיה "דוגמנית מטר ושמונים " אך בוודאי תהיה בטוחה עם גופה, מצוידת בכלים לחיים ולא במרשמי דיאטה, שתהיה מאושרת ותשמור על ההבנות והתובנות שהשכלתם להקנות לה .

פנייה אישית לכל הורה ששוקל לשלוח ל"דיאטה" את הילד, להכניסו למשטר של תפריט אכילה ושקילה אינסופית,אנא הקדישו עוד רגע לעצור ולחשוב כמה קשה להיות ילד או ילדה עם משקל עודף, בכל היבט- פיזי , חברתי ורגשי . כמה ביקורתיות ושיפוטיות יש שם עבורם וגם כמה קל משם להתדרדר להפרעות אכילה ותבחרו באופציה השפויה – שינוי אורח חיים ובחירה בבריאות .

וכן, דן וחמוטל הם בהחלט אפשרות טובה לעבור יחד, בהבנה ועם שפע אהבה את התהליך .

לנו עזרתם מאוד ועל כך תודתנו ואהבתנו האינסופית ,

חג פסח שמח , שרית ( בשם כל המשפחה )

נ.ב. אשמח להמליץ גם אישית לכל המתלבטים

plus  עופרי שלי, ילדה מדהימונת בת 4 – אוהבת לאכול ולנשנש ואם זה מתוק אז מה טוב…

מצב זה של חוסר אונים מול נשנשת בלתי פוסקת, מתחים פנימיים ואי ידיעה אם לתת בסתר אוכל לילד השני זה בסדר, או שלהגיד ״לא״ ו״אסור״ גורם לי לגדל לאט לאט הפרעות אכילה שיתפרצו להן בזמנן החופשי… הוביל אותי לתוכנית של דן וחמוטל!
הרעיון של מענה רגשי התנהגותי ופיזי, בשביל קרימינולוגית שמגיעה מעולם הטיפול, נשמע לי הגיוני והוליסטי בדיוק כפי שהייתי צריכה.
וכך היה!
בניגוד לכל התפריטים שכבר הציעו לי קודם לכן אנשי מקצוע, הצעות בלתי פוסקות להוציא את כל המתוק מהבית ועוד ועוד…. זכיתי סוף סוף לידיים מחבקות ותומכות של דן וחמוטל שרוצות רק להבין אותי, את עופרי ואת משפחתי: מי אנחנו, מי מוביל, למי כואב, מה אנחנו אוהבים לעשות ולאכול… ובצעדים בטוחים שבוע אחר שבוע הצליחו דן וחמוטל להוביל את משפחתי למסלול חיים בריא שכולל:
פעילות גופנית – שקיימת ביום יום, בכל מקום, אך כאן לימדו אותנו כמה פשוט למצוא אותה ולהשתמש בה…
אוכל טוב משביע ומרגיע – ואיך דרך השגרה הבריאה לאהוב ולכבד גם את ה״ג׳אנק״ והמתוק…
שפה משותפת – שמביאה המון סיפוק גאווה ואהבה….
והכי חשוב – רוגע ושקט נפשי!
למדנו כל המשפחה יחד לשלב את היסודות החשובים בתוך חיינו בכיף ואהבה דרך שינוי צורת חשיבה ופתיחות.
רק בדרך הזו, לדעתי, ניתן להתמיד ולשנות אורח חיים באופן שנכון ומתאים איש איש לביתו שלו.
תודה על הכל!!!
טוני, עופרי וכל משפחת חי

plus  "הגענו למקום שבו זכינו שתינו להמון הבנה, תשומת לב חיזוקים והכוונה"

עם רגליים בנעליים,
עם שכל בראש,
תימצא את הדרך שלך אל תחשוש
אתה יכול ויודע מוכן ומזומן
ואתה הוא זה שיחליט לאן.
(דר' סוס, אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים)

אז איך מסכמים ומה אומרים לשני מקצוענים שנכנסנו אלינו לפתע לחיים.
הגענו אליכם ממש במקרה, פשוט בהמלצת הרופא.
התוכנית שהצעתם נראתה כל כך ברורה אבל בדיוק מה שאנחנו צרכים.
אחרי שנים של ניסיונות כאלו ואחרים לעזור לביתי המקסימה
הגענו למקום שבו זכינו שתינו להמון הבנה, תשומת לב חיזוקים והכוונה.
זה עובד בצורה מאוד פשוטה, התוכנית מחולקת לפי שבועות ולכל שבוע מטרה הקשורה למזון ואימון ספורט. לאורך כל השבוע ממלאים טבלה ידידותית במדבקות צבעוניות ופרטים על העשייה השונה. בהתאם לעמידה ביעדים השונים מקבלים תמריצים נוספים. בנוסף מקבלים ההורים הדרכה והכוונה הכוללת עצות וטכניקות יעילות כיצד להתמודד עם נושא האכילה וההשמנה במשפחה.
התוכנית של דן וחמוטל נהדרת מהווה מסגרת תומכת מלאת חיזוקים מיידים שמעודדים את הילדים וההורים. הכל בריא ומכוון מטרה אבל העשייה האמיתית מלווה בהרבה כיף והנאה.
התהליך הוא ארוך וממש לא פשוט אבל השניים האלו נמצאים שם כל דקה ושנייה תומכים מעודדים ואומרים עצה או מילה טובה.
אומנם לא סיימנו וטרם הגענו למטרה אך ברור לנו שהתחלנו בדרך הארוכה ושאנחנו מצויידות בכלים מעולים ובכתובת מעולה לכל שאלה.
תודה רבה

plus  "התכנית נותנת מענה שלם למשפחה שרוצה לערוך שינוי אמיתי בהרגלי החיים שלה"

השתתפנו בתכנית של דן וחמוטל כדי להתמודד עם עליה במשקל של בתנו הבכורה, ולהקנות הרגלים נכונים לכל המשפחה.
התכנית היתה מצוינת, ראינו תוצאות ברורות כבר במהלכה, והשיפור ממשיך גם בחודשים לאחריה. 

…יתרונה של התכנית בכך שהיא פורטת את שינויי אורח החיים הנדרשים למספר עקרונות פשוטים, כאשר בכל שבוע מתמקדים בעקרון אחד ומטמיעים אותו.
כמובן שישנם שינויים שקל יותר להטמיע וכאלה שמהווים אתגר גדול יותר, וכאן נכנס לתמונה האלמנט הייעוצי, שעוזר לנתח ולהבין את הקשיים הרגשיים שישנם במשפחה סביב אותו נושא, ואיך אפשר להתמודד איתם.

דן וחמוטל מאוד מחויבים וזמינים בכל שאלה כמעט מסביב לשעון, ותומכים בתהליך שהמשפחה עוברת בצורה מעמיקה ורצינית.

להרגשתנו התכנית נותנת מענה שלם למשפחה שרוצה לערוך שינוי אמיתי בהרגלי החיים שלה ולאמץ אורח חיים בריא ואקטיבי יותר.
דן וחמוטל משתמשים בערוצים שונים: "דרך הרגליים": אימונים אישיים עם הילד וההורים בהרכביים שונים, ו-"דרך הראש": מפגשים יעוציים שבהם נידונים נושאים אסטרטגיים וטקטים בהקשר של ההתנהלוך המשפחתית והשינויים הנדרשים.
הגישה הדואלית הזו מאפשרת לכל אחד מבני המשפחה למצוא את הכלים שיעזרו לו ולמשפחה לשנות את ההרגלים ועל הדרך, להרוויח את הירידה במשקל ועלייה באיכות החיים.

כמובן שנדרשת הרבה מאוד עבודה מצד המשפחה, אך בעינינו הגישה של דן וחמוטל – שלא מתמקדים בדיאטה אלא מאמצים עולם מושגים של בריאות ופעילות – היא המפתח להצלחה, כי היא מייצרת תשתית לשנים רבות, ולא רק התמודדות נקודתית.

עד היום כל המשפחה משתמשת באותם מונחים שהוטמעו במהלך העבודה עם דן וחמוטל ומאפשרים להעביר מסרים ולנהל דיאלוגים ברורים ויעילים סביב ה-"מה" וה-"איך" סביב תזונה ופעילות גופנית. "

      מייק וענת בר שלום

 

plus  "ברצוננו להודות לכם על הקניית מסגרת לאורח חיים בריא, על הליווי ומתן העוגנים…"

דן וחמוטל היקרים.
ברצוננו להודות לכם על הקניית מסגרת לאורח חיים בריא, על הליווי ומתן העוגנים להמשך הצלחה.
על האכפתיות וההתעניינות במהלך התכנית ולאחריה.
ביתנו קיבלה כלים חשובים לאימון ואורח חיים  והצליחה להפנים את החשיבות שבאורח חיים בריא.
האימונים האישיים חיזקו אותה והביאו אותה להישגים הן בבלימת המשקל והן בשיפור סיבולת לב ריאה.
כעת היא ממשיכה ליישם את הכלים שניתנו לה במהלך התכנית.
תודה רבה,
איתמר והדר .