טקסט טקסט טקסט

טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט

אלונה

התוכנית של דן+חמוטל שינתה את החיים של הבת שלי ואת החיים בבית.

מילדה עצלה , היא הפכה לתזזיתית , רצה ממקום למקום, מאמינה בעצמה ובעזרת האימונים והקשר שלה עם דן הביטחון העצמי שלה גדל, היא חברתית יותר, רוצה להוכיח את עצמה בעזרת איסוף כוכבים בטבלת הפעילות שלה.

התוכנית של דן+חמוטל שינתה את החיים של הבת שלי ואת החיים בבית.

הגעתי עם בתי האהובה בדקה התשעים, רגע לפני צורך בהתערבות רפואית. ילדה עם עודף משקל גבוה שאינה אוהבת פעילות גופנית ומתקשה בוויסות של כמויות האוכל. התנהלנו דרך מאבקי כוחות התרגזויות, היעלבויות, העלבות .. הגענו באמצעות המלצה שקיבלנו מזוג שעבר את התהליך בהצלחה רבה, מותשים וחסרי אמונה שמשהו יוכל להשתנות.
מהרגע הראשון הבנו שהגענו למקום הנכון והמקצועי ביותר עבורנו. הקליניקה של דן וחמוטל משולבת סטודיו לאימוני כושר מיוחדים, הכלים שהם פיתחו, קיר הטיפוס, הליווי המקצועי והדרכות ההורים פשוט הפעילו קסם שקשה לתאר. חמוטל נתנה לנו כלים רבי עוצמה, הדרכות ההורים גרמו לנו להבין כיצד לפעול וכיום אני מרגישה הרבה יותר רגועה. הבת שלנו בת 8 מבינה ויודעת כיצד לשמור על הגוף שלה ולעזור לו (ללא דיאטה כמובן!)שיטת המדבקות , המשימות, ערכת הכושר והכלים הרבים שהבת שלנו קיבלה במהלך התוכנית הכניסו אותה למסגרת ברורה המייצגת אורח חיים בריא. הקסם שלהם הוא בכך שהם יודעים כיצד לרתום את הילד לעשייה. אני יכולה לומר שכיום בתי עם תובנות אמתיות. היא אינה מבקשת מנה שניה, לוקחת לצלחת רק מה שצריך, מסתפקת בכמויות אוכל הרבה הרבה יותר קטנות ואפילו משאירה בצלחת. מצב הרוח השתנה לטובה , אין עניין סביב האוכל, היא עושה פעילות גופנית באופן קבוע לבד, עם חברים , עם אמא ואבא ואפילו מעירה לנו אם משהו לא ניראה לה בריא. סוף סוף אפשר לדבר איתה על הנושא הכואב הזה (בשפה נכונה ומדויקת שחמוטל לימדה אותנו) , בהבנה והדדיות. היא מתמידה , מלאת מוטיבציה ופשוט מאושרת מהשינוי. השפה בבית השתנתה. היא כבר לא מרגישה שתוקפים אותה. היא כבר לא “כועסת”.

מילדה עצלה , היא הפכה לתזזיתית , רצה ממקום למקום, מאמינה בעצמה ובעזרת האימונים והקשר שלה עם דן הביטחון העצמי שלה גדל, היא חברתית יותר, רוצה להוכיח את עצמה בעזרת איסוף כוכבים בטבלת הפעילות שלה. היכולות הגופניות שלה השתנו לאין ערוך והיא מחכה בקוצר רוח לכל מפגש עם דן. האכפתיות של דן המקצועיות והתמיכה היומית שלו בתחום הכושר והתזונה ושל חמוטל במישור הרגשי פשוט יוצרת מעטפת מנצחת והתוצאות מדברות בפני עצמן. הם פשוט רותמים את כולם להצלחה, לא מוותרים.. מקצוענים!
בזכותם התחלנו לזהות מצבים שבעבר היו יוצרים חיכוכים רבים ביננו כבני זוג , חוסר הסכמות, היעלבויות ועוד… וכיום זה עולם אחר. השינוי הוא אדיר בכל הפרמטרים והחשוב מכל הוא שבתי אינה זקוקה להתערבות רפואית, מקבלת מחמאות רבות ועובדת קשה בשביל זה (והיא רק בת 8)… אני ממליצה בחום ואשמח לתת המלצה אישית. חובה לכל משפחה שרוצה שינוי אמיתי, ללא דיאטות, בכייף ובדרך מותאמת אישית לכל משפחה.

תודה לכם יקרים. על הכל.

אלונה (פסיכיאטרית)