טקסט טקסט טקסט

טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט

בני ושרית אסרף

צריך משהו אחר. משהו שיעצים אותו. צריך במקביל גם להבין איפה טעינו. מה אנחנו עשינו וממשיכים לעשות שמוביל אותו לשם.

ואז הגענו אל דן וחמוטלזו לא דיאטהלא קבוצת תמיכהאין תפריטאין ניסיםאין קסמיםאבל זה עובד.

תחושת ייאושאיפה טעינוהרי אין דבר שלא ניסינולא קיים מאמר שלא קראנוהידע שצברנו שעצמנו הרי אמור היה להספיקאבל לאמשהו לא עובדשוב הילד חוזר עם עיניים כבויות מהמסגרת הלימודיתגם היום כנראה לעגו לוובבית מה ממתין לוהאוכל דל השומןהמתוק המוקצבהאסורהמבט המאוכזבייאוש!!! שלנו ושלו.

לא משנה כמה אנחנו חושבים שאנחנו יודעיםפתאום מבינים שלבד אי אפשראבל למי לפנות?

עוד דיאטן של קופת חולים שישאל שאלותינאם ויטיף ולבסוף יבקש לחלוץ נעליים ולהישקליכתיב תפריט אנמי ויטיל עלינו את האחריותהילד לא מעורב ומרגיש ששופטים אותו שוב ושובלא מסכימיםמדובר בכישלון ידוע מראש.

קבוצת תמיכה לילדיםשמענו וקראנו על כמה ואפילו התעניינו באחת ורגע לפני ההרשמה החלטנו להתייעץ עם רופא הילדיםנחרץ וחד משמעי – לארק ישלים את התיוג של הדימוי העצמי הירוד שיש לילד.

צריך משהו אחרמשהו שיעצים אותומשהו שיעזור לו להיכנס לתהליך ולקחת חלקלהיות אחראי על מה שנכנס לגוף וכמה וגם על מה שיוצא וכמהצריך לחזור וללמוד להקשיב לגוף ולצרכים שלוצריך במקביל גם להבין איפה טעינומה אנחנו עשינו וממשיכים לעשות שמוביל אותו לשם.

 

ואז הגענו אל דן וחמוטלזו לא דיאטהלא קבוצת תמיכהאין תפריטאין ניסיםאין קסמיםאבל זה עובדלא היו חידושים והפתעות מבחינת מה נכון לאכול וכמהאבל היה חיבור מדהים של הילד אל דןביחד עם דן זה כיף להיות פעיל ולנסות דברים חדשיםוכשיושבים עם חמוטל ומדברים פתאום מישהו מאיר עם זרקור על דברים שהם השגרה שלנו ואנחנו בטוחים שככה צריך להיות וזה מה שנכוןאבל זה לאוצריך לצאת מהמקום הנוח והבטוח ולשחרר ולסמוך ולנסות דברים אחריםופתאום זה עובד.

נכון אם ההורים לא נתרמים ב– 100% שום דבר לא ישתנהאין קיצורי דרךמה שאנחנו לא נעשה אף אחד מבחוץ לא יעשהאבל השילוב פשוט עובדהבונוס הוא שהם גם פשוט מקסימיםתומכים סבלניים ומקצועייםוהילדים פשוט מתים” עליהם.

 

בני ושרית אסרף