טקסט טקסט טקסט

טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט טקסט

לקוחות מרוצים

ישנם שינויים רבים שהבן שלנו עבר. לטעמנו המשמעותיים שבהם קשורים לשינוי בחשיבה ומודעות לאופן חיים בריא, שהוא עושה מאמץ ליישם ביומיום שלו, וגם ההנאה שיש לו מפעילות ספורטיבית אשר לא הייתה קיימת לפני כן. ברמה המשפחתית יש פחות מצוקה סביב נושאים אלו ותחושה שאנו על דרך המלך. השינויים כבר נראים לעין באופן ברור ואם נמשיך בדרך זו אנו חשים שנתנו לו ולעצמנו מתנה גדולה לחיים.

ישנם שינויים רבים שהבן שלנו עברלטעמנו המשמעותיים שבהם קשורים לשינוי בחשיבה ומודעות לאופן חיים בריאשהוא עושה מאמץ ליישם ביומיום שלווגם ההנאה שיש לו מפעילות ספורטיבית אשר לא הייתה קיימת לפני כן

ל דן+חמוטל   פני כחצי שנה פנינו לדן וחמוטל בנוגע לבן שלנובן ה 8. זה זמן רב שאנו מוטרדים בקשר אליוראינו איך עם השנים הוא החל במגמה של השמנהחשנו שהוא לא מפסיק לאכול דברים לא בריאים ובולע כמויות גדולות של מזוןדבר זה השתלב עם התחושה שלו ושלנושיש לו קושי עם פעילויות ספורטיביותשאינו מוכשר בתחום זה ולא מסוגל או רוצה להשתתף עם בני גילו במשחקי כדור ופעילויות נוספות.

ההתמודדות שלנו עם התחום כללה ריבים רבים על כמויות המזון שאוכל ומתחים סביב הרצון שלנו שיהיה פעיל יותר גופניתלמרות היותנו אנשים משכילים העוסקים בתחומים חינוכיים וטיפולייםחשנו חסרי אונים והיה ברור לנו שאנו פועלים בדרך לא נכונה.

את דן וחמוטל מצאנו תוך שיטוט באינטרנטכבר מהתקשורת הראשונית עמם התרשמנו שהם אנשי מקצוע רציניים בעלי הבנה מעמיקה ביחס לבעיות שהעלנוהתוכנית כללה הדרכת הוריםאימונים לבנינומשימות שבועיות וליווי צמוד ברמה יומיומית דרך הטלפון.

לדן יכולת גבוהה מאוד ליצור קשר עם ילדים וזה בא לידי ביטוי בקשר מצוין שנוצר בינו לבין הבן שלנוכבר מהמפגש הראשון ביניהם דן עורר בו מוטיבציה רבה לפעילות פיזית ואחל ללמד שפה חדשה הקשורה בפעילות פיזיתתזונה וחוויה רגשית המלווה נושאים אלו.

במקביל חמוטל ליוותה אותנו בחשיבה מעמיקה יותר על ההתנהלות המשפחתית והאופן שהתנהלות זו משמרת את הבן שלנו במקום שבו הוא נמצאחשיבה זו הייתה מחד מעמיקה אך מאידך קשורה באופן ברור לפרקטיקה שיש ליישם ברמה המשפחתית.

לטעמנו השילוב של חשיבה על תזונה ופעילות פיזיתיחד עם הסתכלות מעמיקה יותר על המערך המשפחתי הייתה חשובה ליצירת שינויהמשימות משבוע לשבוע נעשות בעזרת תכונית התנהגותית מדויקת ומושקעת הבנויה כך שכל שבוע בנינו הפנים מרכיבים חשובים נוספים הקשורים לחיים בריאים יותר.

מעבר לשינוי האישי שהוא עבראנו חושבים שאנו עברנו שינויגם ברמה של המבט על האופן שהמשפחה שלנו מתנהלת וגם ברמה של למידת תוכן הקשור לאיך ילדים אמורים לאכול ולפעול בשביל לשמור על עצמם ולייצר הרגלים טובים לחיים.

ישנם שינויים רבים שהבן שלנו עברלטעמנו המשמעותיים שבהם קשורים לשינוי בחשיבה ומודעות לאופן חיים בריאשהוא עושה מאמץ ליישם ביומיום שלווגם ההנאה שיש לו מפעילות ספורטיבית אשר לא הייתה קיימת לפני כןברמה המשפחתית יש פחות מצוקה סביב נושאים אלו ותחושה שאנו על דרך המלךהשינויים כבר נראים לעין באופן ברור ואם נמשיך בדרך זו אנו חשים שנתנו לו ולעצמנו מתנה גדולה לחיים.

תודה לכם יקרים. על הכל.