ביטחון עצמי, או הערכה עצמית הם מושגים המתארים את ההערכה הרגשית, שיש לכול אחד לגבי הכישורים שלו, היכולות שלו וההחלטות שהוא מקבל.

שיפור ביטחון עצמי אצל ילדים הוא בעצם ההערכה האישית של כל אחד את עצמו והוא בא לידי ביטוי במספר תחומים- מה אני חושב על עצמי, מה אני מרגיש וכיצד אני מתנהג.
באמצעות חוויות חיוביות, גם אם הן יזומות, ניתן לייצר תחושות אשר מעלות את הביטחון העצמי- הצלחתי! עשיתי את זה! אני יכול! אני משתפר!

ביטחון עצמי לא נבנה ביום אחד, אבל ניתן לשנות ולשפר אותו. לכך נזקקת תמיכת המשפחה ושיתוף הפעולה של כל אחד מחבריה.

כל ילד הוא חלק מתא משפחתי אשר יכול לעזור לו לשפר את ההערכה העצמית שלו.

באמצעות התוכנית שלנו והצרכים שלכם אנחנו נעזור לכם ליצור שינוי אמיתי.

איך פועלת התוכנית שלנו?

ב-4 המפגשים הראשונים, אנחנו מתמקדים בזיהוי הבעיה שמפריעה לתפקוד ובהרכבת תוכנית אישית וייחודית לילד ולכם.
כבר מהמפגש הראשון תבחינו בשינוי, ובמהלך שלב ההיכרות והאבחון, נתמקד בפתרון שמתאים לכול המשפחה ולילד בפרט.

ההתמודדות נעשית באמצעות 4 מישורים שונים:

המישור הרגשי

אנחנו מלווים את הילד דרך מתן חיזוקים חיוביים ומלמדים אתכם, ההורים, בהדרכה אישית וליווי צמוד כיצד להימנע ממאבקי כוחות, איך לדבר בהבנה והדדיות- ולרתום את כול המשפחה להצלחה.

המישור התזונתי

תוך זמן קצר, תרגישו בהבדל- יילדכם ילמדו וירצו לאכול אוכל מזין יותר, מגוון יותר, בכמויות קטנות חלק מהשיטה שפיתחנו, הופכת את השלב הזה פשוט למשחק. הילדים משתפים פעולה ולומדים יותר. יבינו כיצד "להקשיב לבטן" שלהם ולווסת את כמויות האוכל שהם צורכים. דרך חוויה ושינוי הרגלים ולא דרך 'דיאטה'.

המישור הארגוני

שיטת המדבקות, הטבלאות, המשימות, הערכה שפיתחנו ועוד כלים וטיפים שתלמדו במהלך התוכנית יכניסו אתכם למסגרת רגועה ולתוצאות שידברו בעד עצמן.

המישור הגופני

הקליניקה המשולבת שלנו מאובזרת בקיר טיפוס ושלל מתקנים לאימוני כושר ברמות שונות. פיתחנו כלים שיכניסו אתכם למסגרת, בצורה מהנה ובריאה. ילדכם ילמדו כיצד ליהנות מספורט, ביטחונם העצמי ישתפר, יעצים אותם וירתום אותם לתהליך. תוך זמן קצר הם יעסקו בפעילות גופנית גם מבלי שתבקשו מהם!

אתם רוצים לעזור, אבל לא יודעים איך?

אנחנו מאמינים בשיטה שלנו. בכלים שפיתחנו, ובכם. מגיע לכם להיות מאושרים וזה הרבה יותר קל ממה שאתם מדמיינים. דברו איתנו ונצא לדרך.

צרו איתנו קשר וביחד- נעזור לילד שלכם.